Історія співпраці розпочалася у 2022 році, коли питання реабілітаціі людей,які постраждали від війни, стала дуже актуальною і пртреба в спеціалістах, які професійно займаються цім питанням-зростає з кожним днем. Тому ми розпочали співпрацю з ГО”Доладу”, яка спеціалізується в наданні ціх послуг.
Станом на сьогодні,ГО “Доладу” надає безоплатну психологічну допомогу нашим Захисникам на базі комунального підприємства “Київській міський клінічний госпіталь ветеранів війни, хто звернулась до нашого БФ з приводу співпраці і надання фінансової та матеріальної допомоги.
Надалі, ми плануємо підписання меморандуму про співпрацю , а також договора про спільну співпрацю. Віримо в ЗСУ, Слава Украіні!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-88.png?resize=417%2C584&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-89.png?resize=417%2C593&ssl=1)