І ще одне доставляння від імені нашої групи благодійних організацій та коаліцій! Ця гуманітарна допомога складалася з медикаментів, шоломів, джгутів, аптечок та інтернет-сузір’я, яке прибуло до Запорізької області України. Наш фонд активно долучається до щоденних зусиль, щоб і надалі підтримувати всі регіони України, надаючи необхідні товари та матеріали, які допоможуть українцям по всій країні.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-40.png?resize=600%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-41.png?resize=600%2C451&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-42.png?resize=600%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-43.png?resize=961%2C722&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-44.png?resize=962%2C724&ssl=1)