Їжа знімається з вантажівки! У нас повний асортимент готових страв для доставляння по Україні!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/Screenshot-11.png?resize=489%2C442&ssl=1)
Чер 15, 2022
Їжа знімається з вантажівки! У нас повний асортимент готових страв для доставляння по Україні!
Лип 23, 2024
Наша команда у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», передала благодійну допомогу (харчові набори) малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з неповнолітніми дітьми, особам з інвалідністю Лукашівського старостинського округу, які постраждали від...
Лип 22, 2024
В рамках благодійного марафону "Краплина Тепла", згідно запиту від Баришівської селищної ради Броварського району, наша команда, у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», вирушає до Лукашівського старостинського округу, для передачі благодійної...
Лип 18, 2024
Наша команда благодійного фонду "Океан Надій" отримала щиру вдячність та подяку за передачу благодійної допомоги (подарунки, іграшки, солодощі) дітям внутрішньо переміщеним особам Запорізької, Донецької, Херсонської та Луганської областей , які постраждали від бойових...
Лип 14, 2024
Наша команда благодійного фонду "Океан Надій", у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», передала благодійну допомогу (подарунки, іграшки), та не забули про смаколики, дітям внутрішньо переміщеним особам Запорізької, Донецької, Херсонської та...
Лип 10, 2024
Наша команда у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», підготовила благодійну допомогу (подарунки, іграшки, смаколики) дітям внутрішньо переміщеним особам Запорізької, Донецької, Херсонської та Луганської областей, які постраждали від бойових...
Лип 8, 2024
Наша команда Благодійного фонду «Океан надій» отримала щиру вдячність та подяку від Лисичанської міської військової адміністрації, за надану благодійну допомогу (харчові набори) внутрішньо переміщеним особам Луганської області, які постраждали від бойових дій та...
Лип 6, 2024
В рамках благодійного марафону "Краплина Тепла", наша команда фонду у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», передала благодійну допомогу (харчові набори) внутрішньо переміщеним особам Луганської області, які постраждали від бойових дій та...
Лип 2, 2024
Згідно запиту від Лисичанської міської військової адміністрації Луганської області, наша команда фонду «Океан надій», у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», вирушає до Гуманітарного штабу місто Обухів, для передачі благодійної допомоги...
Чер 28, 2024
Наша команда отримала щиру подяку, за надану благодійну допомогу (харчові набори) внутрішньо переміщеним особам Донецької, Запорізької, Херсонської та Луганської областей, які постраждали від бойових дій та окупації російських...
Чер 27, 2024
В рамках благодійного марафону "Краплина Тепла", наша команда фонду, у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», передала благодійну допомогу (харчові набори) внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю Запорізької, Донецької, Херсонської та...