Наш благодійний фонд розпочинає нову ініціативу – Благодійний Марафон «Краплина Тепла», метою якого є роздача необхідної гуманітарної допомоги людям у всіх регіонах України. У центрі уваги марафону – надання допомоги та підтримки тим, хто її потребує, зокрема на територіях, які постраждали від російської агресії. Марафон є похвальною спробою забезпечити базові потреби та покращити життя людей в Україні.
Ініціатива роздаватиме сухі продукти, одяг та інші необхідні речі людям по всій країні. Очікується, що марафон триватиме кілька місяців, а волонтери та персонал невтомно працюватимуть, щоб забезпечити розподіл допомоги якомога більшій кількості людей. Фонд співпрацює з різними організаціями та окремими особами, щоб допомогти максимізувати вплив ініціативи.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/PIC-MAIN-1.png?resize=344%2C546&ssl=1)