До БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ОКЕАН НАДІЙ”, звернувся з проханням допомоги Відділ освіти, культури, молоді, спорту та національно-політичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області. Наш Фонд просили допомогти у відновленні Бузівської загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул. Центральна 19, в с. Бузова, Бучанського району Київської області, яка була пошкоджена на 40-50% в результаті повномасштабного вторгнення росії в Україну. Зруйнована російським агресором школа потребувала капітального ремонту задля відновлення учбового процесу у поточному році. Навчання дітей дуже важливо для створення сильної держави.. Діти – наша найголовніша цінність і наше майбутнє!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/image-6.png?resize=724%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/image-7.png?resize=724%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/image-8.png?resize=724%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/image-9.png?resize=724%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/image-10.png?resize=724%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/image-11.png?resize=724%2C1024&ssl=1)