Наш Фонд “ОКЕАН НАДІЙ” разом із міжнародною ініцативою «Операція Соняшник» запускає благодійний марафон «Краплина тепла». Фонд «Океан надій» у сталій співпраці з міжнародною ініцативою «Операція Соняшник» продовжує благодійний марафон «Краплина тепла». Цей постійно діючий гуманітарний захід покликаний допомагати усім, хто цього потребує під час війни з росією. На світлині зафіксований старт доставки закуплених продуктів харчування до громад селищ та сіл Київської області. Хай наші краплини тепла зігрівають українців, підтримуємо одне одного, віримо в перемогу!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-92.png?resize=600%2C450&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/03/image-93.png?resize=600%2C450&ssl=1)