Bчора наші колеги з фонду «Океан надій» у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник» в рамках благодійного марафону «Краплина тепла» роздавали харчові пайки в Чабанівській селищній громаді. Допомогу отримали сім’ї з дітьми інвалідами, одинокі матері, малозабезпечені сім’ї, особи постраждалі від російської агресії. Хай наші краплини тепла зігрівають українців, підтримуємо одне одного, віримо в перемогу!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-7.png?resize=856%2C642&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-13.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-9.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-10.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-11.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-12.png?resize=768%2C1024&ssl=1)