Колектив Благодійного фонду «Океан надій» вітає всіх зі святом Святого Миколая! Наша команда, у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», в рамках благодійного марафону “Краплина Тепла”, передала благодійну допомогу (харчові набори) та смаколики до свята місцевим мешканцям Новозаліського старостинського округу, які постраждали від бойових дій та окупації російських загарбників.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-12.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-13.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-14.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-15.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-16.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-17.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-18.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/image-19.png?resize=768%2C1024&ssl=1)