Благодійний марафон “Краплина Тепла”, з фондом «Океан надій» у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», продовжується! Наша команда їде у відрядження до міста Яготин, Київської області, де будемо передавати благодійну допомогу (харчові набори) малозабезпеченим сім’ям з неповнолітніми дітьми, особам з інвалідністю, вимушеним переселенцям , що постраждали внаслідок російської військової агресії. Хай наші краплини тепла зігрівають українців, підтримуємо одне одного, віримо в перемогу!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-88.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-89.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-90.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-91.png?resize=768%2C1024&ssl=1)