Наша команда фонду «Океан надій», у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», передала благодійну допомогу (продукти харчування та засоби особистої гігієни) територіальному стаціонарному закладу постійного або тимчасового проживання інвалідів та осіб похилого віку в селі Перемога, Баришівської селищної громади, Броварського району, які були під окупацією російських загарбників.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2024/06/image-15.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2024/06/image-14.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2024/06/image-17.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2024/06/image-18.png?resize=768%2C1024&ssl=1)