В рамках благодійного марафону “Краплина Тепла”, не забуваємо про менш захищених верст населення осіб похилого віку з інвалідністю. Наша команда, у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник» вирушає в Іванківську селищну територіальну громаду з благодійною допомогою (продукти харчування) для осіб похилого віку та особам з інвалідністю, які проживають в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання в селі Прибірськ.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/image-47.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/image-48.png?resize=1024%2C768&ssl=1)