В рамках благодійного марафона “Краплина Тепла” у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», було роздано благодійну допомогу (харчові набори) малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з неповнолітніми дітьми, особам з інвалідністю Новокорогодського старостинського округу, що постраждали від окупації російських орків. Також, смаколики отримали маленькі Українці – майбутнє нашої країни! Дякуємо за підтримку цього заходу Наталію Козак директора Новокорогодської гімназії та Тетяну Ворону старосту Новокорогодського округу Бородянської селищної ради.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-51.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-52.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-53.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-54.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-55.png?resize=543%2C407&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-56.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-57.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/image-58.png?resize=768%2C1024&ssl=1)