Сьогодні, колектив Благодійного фонду «Океан надій» отримав щиру подяку від мешканців сіл Кухарі, Підгайне, Яхнівка Кухарського старостинського округу Іванківській селищної територіальної громади, Вишгородського району Київської області, в особі Старости Галини Герасименко, за надання благодійної допомоги, постраждалим від наслідків військової агресії російської орди. Разом – переможемо! Слава Україні!
Короткий фільм нашого благодійного фонду в дії! – https://youtu.be/GK7bjt9xfgQ
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-94.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-95.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/04/image-93.png?resize=723%2C1024&ssl=1)