В рамках благодійного марафону “Краплина Тепла”, було надано благодійну допомогу (харчові набори) мешканцям сіл Качали, Волиця, Галинка, Стара Буда, Торф’яне Качалівського старостинського округу Бородянської селищної територіальної громади, Бучанського району Київської області, що постраждали від окупації російських злочинців. В цій громаді знищено або пошкоджено від агресії російських орків, близько 250 жилих домів. З кожного по краплині допомоги – вірний шлях до перемоги!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-14.png?resize=544%2C407&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-15.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-16.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-17.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-18.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-19.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/07/image-20.png?resize=768%2C1024&ssl=1)