Благодійний марафон “Краплина Тепла” у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», продовжує свою роботу! Наша команда відправляється у відрядження до Качалівського старостинського округу (села Качали, Волиця, Галинка, Стара Буда, Торф’яне) Бородянської селищної територіальної громади, Бучанського району Київської області, що перебувало під окупацією російських злочинців. Будемо передавати благодійну допомогу (харчові набори) малозабезпеченим сім’ям з неповнолітніми дітьми, особам з інвалідністю, сім’ям що постраждали внаслідок російської військової агресії. З кожного по краплині допомоги – вірний шлях до перемоги!
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/06/image-3.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/06/image-4.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/06/image-5.png?resize=855%2C1140&ssl=1)