Благодійний фонд «Океан надій», у сталій співпраці з міжнародною ініціативою «Операція Соняшник», продовжує благодійний марафон “Краплина Тепла” надали благодійну допомогу, набори з продуктами, малозабезпеченим сім’ям з неповнолітніми дітьми, особам з інвалідністю та особам постраждалим від наслідків військової агресії російської орди, міста Яготин, Бориспільского району Київської області.
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-106.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-103.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-104.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-107.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-108.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-109.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-110.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-111.png?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-112.png?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/oceanofhopeukraine.org/wp-content/uploads/2023/05/image-113.png?resize=768%2C1024&ssl=1)